dowolna

Domy na sprzedaż Jaktorów - Oferty sprzedaży domów

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

696 000 zł120 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania mały dom z lat 80- tych, o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 w miejscowości Chylice Kolonia. Dom usytuowany na działce 750 m2, wszystkie media miejskie. Do szkoły i pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 980 zł151 m² 6 556,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą domu - pół bliźniaka o pow. ok. 151m2 z działkami od ok. 450m2 do 710m2 na peryferiach Jaktorowa! Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 990 zł151 m² 6 556,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 990 zł130 m² 6 615,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom - pól bliźniaka o pow. ok. 130m2 na działce o pow. ok. 500m2 w świetnej lokalizacji Jaktorowa. II etap inwestycji w Jaktorowie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

859 980 zł130 m² 6 615,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 990 zł130 m² 6 615,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 980 zł130 m² 6 615,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 990 zł151 m² 6 556,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 900 zł165,40 m² 7 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym zielonym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość w trakcie budowy, położona w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł142,48 m² 8 071,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Nowoczesne domy w Jaktorowie Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na dużych działkach od 1253 m2 o regularnym kształcie prostokąta. Działki ogrodzone z podjazdami, chodnikami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł136,59 m² 6 552,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

979 900 zł169,90 m² 5 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Dom z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 170 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bez pcc i bez prowizji! nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej w Chylicach. Jasne przestrzenne pomieszczenia i piękny ogród aż 750m2 z dużym tarasem. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 900 zł143,88 m² 9 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.144 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 990m2, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł70 m² 9 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Wyjątkowa oferta w Jaktorowie. Dom w cenie mieszkania. Na sprzedaż działka o powierzchni 664 m wraz z realizacją budowy nowoczesnego domu parterowego o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł70 m² 9 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Szczegóły ogłoszenia

989 900 zł171,20 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 900 zł143,88 m² 9 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni około 180 m , usytuowany na przestronnej i ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł143,88 m² 9 243,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom pasywny - 143,88 m | działka 1000 m Oferujemy na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny w standardzie pasywnym, o powierzchni 143,88 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł136,50 m² 6 556,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł70 m² 9 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł123 m² 10 154,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom idealny dla rodziny przestrzeń, komfort i dobra lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m, położony w spokojnej okolicy - Chylice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²