Dom Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • 696 000 zł
  • 120 m²
  • 5 800 zł/m²

Zdjęcie

Bożena Dylewska

Skontaktuj się

Dom Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

696 000 zł

120 m²

5 800 zł/m²

Dom Jaktorów

Zaktualizowane: 18 maja 2026

696 000 zł 120 m² 5 800 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
750 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1980

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

750 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1980

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 696 000 zł (5 800 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 120 m² (80 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1980
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: eternit
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 750 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Źródło: biuro nieruchomości: Retalia Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 8713/6166/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania mały dom z lat 80- tych, o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 w miejscowości Chylice Kolonia.
Dom usytuowany na działce 750 m2, wszystkie media miejskie.
Do szkoły i PKP ok. 1 km.

Bożena Dylewska

533 326...

533 326 837

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bożena Dylewska

533 326...

533 326 837

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została